PAVEL VÍTEK

ZPĚVÁKPRAHA, celá ČR

Michaela Lališová

Booking / Rezervace vystoupení
+420 602 776 324

O MNĚ

Legenda českého popu působí na scéně 30 let. Jeho hity Má svůj den, Vůně tvý kůže, Víš, jak se mi líbíš, Do věží nebo Modlitba si zpívají 2 generace příznivců. Na divadle vytvořil premiérové role v muzikálech Bídníci, Pomáda, Dracula, Fantom opery, Mamma Mia!, Noc na Karlštejně, Rebelové, Miss Saigon, Cikáni jdou do nebe, Angelika, Tři mušketýři nebo Ples upírů, za který byl nominován na cenu Thálie. V současnosti se vedle sólového vystupování věnuje také projektu 4 Tenoři, jehož debutové album patří k nejúspěšnějším domácím nahrávkám roku 2020.

CO MĚ BAVÍ?

Jsem už roky hrdým Středočechem. Karlštejn, kde žiju, jsem si opravdu zamiloval. Hodně mě tady baví, že když vyjdu za plot do lesa, na louku, tak ta zeleň vlastně pokračuje dál.

NAŠE REFERENCE

Pavel je neuvěřitelnej showman, kterej má nejen na svém kontě řadu hitů a neuvěřitelné charisma, ale rozhodně Vás nenechá sedět na židli!

Zpěvák, showman

Nejznámější hity: Má svůj den, Mám rád vůni tvý kůže

Nominován na cenu Thálie

Foto z galerie

Momentky z mojí profese

Moje video

Pavel, má rád vůni Tvý kůže...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tento hit nestárne stejně jako nestárne Pavel. Žádné umělé naaranžované videoklipy, tohle je show jak se patří a přesně to také dostanete, když přijede Pavel na Vaši akci!

Co o mně říkají klienti/přátelé?

Reference

Zde by měla být Vaše první reference. Sice je jasné, že nabízíme ty nejlepší umělce, ale přeci jen by stálo za to sem nějakou referenci dopsat...
JménoFirmy/pozice
Zde by měla být Vaše druhá reference. Tolik přátel, tolik spokojených klientů a přesto to vypadá, že Vaše druhá reference je stále nevyplněná...
JménoFirma/pozice
0
a více
minut na pódiu
0
a více
úspěšných akcí
0
tenoři
je aktuální úspěšný projekt

Máte na mně otázku?

Zeptejte se

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů