Libor SCHLENZ

ZPĚVÁK, MODERÁTOR, HERECCelá ČR

Michaela Lališová

Booking / Rezervace vystoupení
+420 602 776 324

O MNĚ

Jsem zpěvák, moderátor a herec, hraji na kytaru a na klavír. Mám rád pop. Během mého uměleckého studia jsem posbíral spoustu zkušeností od mnoha lektorů konzervatoří a začal jsem si utvářet vlastní názor na správnou pěveckou techniku a používání hlasu.

CO MĚ BAVÍ?

Baví mě předávat zkušenosti, takže vše co umím, rád naučím i ostatní, především zpěv. Moderování jsem začal v 17 letech na Hitrádiu FM, poté jsem moderoval v dalších rádiích. Herectví jsem začal v Krušnohorském divadle v Teplicích, odkud pocházím a zahrál jsem si malé role třeba v seriálu 1. MISE, Anatomie života nebo třeba ve videoklipu Olgy Lounové k písni Dark Water, se kterou Olga soutěžila i na Eurovizi. Mimo uměleckou činnost jsem vášnivý řidič aut, mám rád aquaparky, masáže, wellness, italskou kuchyni a k tomu nesmí chybět vychlazené prosecco. 

NAŠE REFERENCE

Libor je milý, charismatický zpěvák, který svým úsměvem okouzlí snad každého. 🙂

Zpěvák

Herec

Moderátor

Swing i dnešní hity

Foto z galerie

Fotogalerie

Moje video

Ukázka Liborova zpěvu↓

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Já tančím sama, Ty tančíš sám.. ♪♫♪

Libor zpívá klasiku i hity dnešní doby.. 🙂

Co o mně říkají klienti/přátelé?

Reference

V rámci Slavností města Teplá 2023 vystoupil Libor Schlenz se svým repertoárem známých tuzemských i světových písní. V krásném počasí bylo jeho vystoupení vhodným a příjemným kořením těchto slavností a setkalo se s příjemným oceněním přítomných návštěvníků. Moc děkujeme. Za celé město Teplá
Vít Červenkatajemník
Poprvé jsem slyšela zpívat Libora Schlenze v Galerii umění a hned mě okouzlil jeho nezaměnitelný hlas a moc příjemný pocit z jeho vystoupení. Proto jsem si na porcelánových slavnostech nemohla jeho vystoupení nechat ujít a opět jsem byla nadšena. Už teď se těším, že si brzy budu moci užít jeho další vystoupení.
Kubátová MarieGalerie umění Karlovy Vary
0
upřímných úsměvů
0
koncertů před sebou

Máte na mně otázku?

Zeptejte se

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů