LUCIE HUNČÁROVÁ

MODERÁTORKA, PROFESIONÁLNÍ TANEČNICEPraha / celá ČR

Michaela Lališová

Booking / Rezervace vystoupení
+420 602 776 324

O MNĚ

Na plno jsem se začala tanci věnovat ve svých deseti letech. Od juniorských let jsem patřila do užší republikové taneční špičky. V roce 2001 jsme se protančila do nejvyšší výkonnostní třídy mezinárodního mistrovství „M“.

V roce 2006 jsem začala tančit s Janem Onderem, se kterým jsme se stali pravidelnými semifinalisty mistrovství České republiky v latinsko-amerických tancích.

V roce 2013 jsem se protančila na obrazovky České televize do pořadu Star Dance kde jsem absolvovala tři série této soutěže přičemž s komikem Lukášem Pavláskem jsme se protančili až do finále.

CO MĚ BAVÍ?

Tanec, tanec s přáteli, přátelé a tanec.

NAŠE REFERENCE

Lucka je profesionální tanečnice a moderátorka, kterou můžeme doporučit! Je na ní spolehnutí a svým šarmem a ladnými pohyby rozhodně zaujme nejen na tanečním parketu.

20 let zkušeností

moderování v českém jazyce

pořádá taneční kurzy

finalistka STAR DANCE

0
úspěšných lekcí
0
tanečních partnerů
0
protančených párů bot

Střípky z naleštěného parketu

Jan Onder s Lucií Hunčárovou znovu triumfovali

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ani tento rok by nebyl výjimkou. V latinskoamerickém tanci opět triumfoval pár Jan Onder a Lucie Hunčárová, kteří si opět odvezli i cenu publika pro nejsympatičtější pár.

„Máme je vystavené v našem tanečním klubu v Sokolově na poličkách, kam dáváme všechny trofeje včetně těch Honzových ze Stardance,“ řekla Lucie Hunčárová a dodala, že pár brzy bude muset pro trofeje najít nové místo.

Moje další služby?

Taneční kurzy

Kde se můžeme potkat?

Taneční kurzy

V současné době provozuji dětské taneční kurzy v Sunny Canadian International School v Jesenici a taneční kurzy pro mládež i dospělé v Praze.

Jsou vhodné jak pro začátečíky i pokročilé.

Chcete se naučit tančit?
Těším se na Vás. Lucie

Co o mně říkají klienti?

Reference

Zde by měla být Vaše první reference. Sice je jasné, že nabízíme ty nejlepší umělce, ale přeci jen by stálo za to sem nějakou referenci dopsat...
JménoFirmy/pozice
Zde by měla být Vaše druhá reference. Tolik přátel, tolik spokojených klientů a přesto to vypadá, že Vaše druhá reference je stále nevyplněná...
JménoFirma/pozice