DJ SCAMP

DJKarlovy Vary, celá ČR

+420 602 620 582

Michaela Lališová

Booking/Rezervace vystoupení
+420 602 776 324

O MNĚ

K DJingu jsem se dostal okolo roku 2004, kdy jsme pořádali vlastní večírky a diskotéky. Vinyly byly težko k sehnání a přechod na CD byl značným luxusem. To byla doba...:)) Zlomový byl pro mě rok 2013, kdy Pioneer vylepšil konzole natolik, že jsem mohl nechat kufry plné CD doma, vše si vytřídit, vytvořit playlisty a rozjet PARTY naplno!

Respektuji, že každý má jiný hudební vkus a proto se snažím vybírat tu nejlepší hudbu podle lidí na akci. Osobně mě nejvíc baví chill a house, ale zahraji i československou party nebo oldies hity od 70. let po současnost. Vaše párty, Vaše pravidla:)

Preferuji firmení akce a večírky - VIPky, ale nebráním se ani plesu, svatbě či uzavřené afterpárty. Vlastním kvalitní zvukovou i světlenou techniku pro malé i velké akce.

CO MĚ BAVÍ?

Miluji les, pobyt v přírodě nebo třeba potápění. Asi je to kompenzace za rušný noční život a bujaré večírky. "Jin a Jang."

NAŠE REFERENCE

Když jde o párty, je pro nás DJ Scamp zárukou spokojenosti. Nemá přímo vyhraněný styl a dokáže prakticky odehrát jakoukoliv akci. Je v tom však ještě něco víc a to se nedá popsat...

15let zkušeností

80's, 90's i současné hity

Vlastní aparatura

mezinárodní akce i svatby (CZ / EN)

Tenkrát na západě, v Grandhotelu Pupp

Party v Becher's Baru

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mladé chutné křupavé kuřecí nožičky... jsme si dali v KFC, než jsme vyrazili na tenhle mejdan. Vůbec nebylo v plánu něco točit a úplnou náhodou jsme s sebou měli nové GOPRO... Proč ho nevyzkoušet, no a Jarek to pak všechno sestříhal... Díky, bro!

My jsme se hráli jak o život, alkohol tekl proudem, všichni pařili, tancovali a parket byl ten večer prostě malej...

Asi to není promo video, ale tohle bylo spontální a já na ten večer rád vzpomínám.

Co o mně říkají klienti?

Reference

O Dj na naší svatbu jsme měli od začátku jasno - chtěli jsme někoho spolehlivého, kdo umí zahrát klasiku, ale i nové písničky a hlavně u koho budete chtít pořád tancovat. Honza byl jasnou volbou a jsme hrozně rádi, že byl součástí našeho dne. I díky němu byl ten den dokonalej!
Simonanevěsta
Pokud jde o kvalitní zajištění dobré zábavy bez kompromisu (v podobě diskotéky), je pro mě DJ Scamp jasnou volbou. Spolupracujeme na profesionální úrovni už několik let a jeho "DJ show" nikdy nezklamala. Jeho cit pro vystižení atmosféry je opravdu perfektní. Díky jeho citu je vždy plný parket i skvělá nálada.
Jiří Spěváčekředitel kulturního centra
0
a více
SONGŮ A HITŮ
0
a více
SKLENIČEK VÍNA
0
a více
ÚSPĚŠNÝCH PARTY

Máte na mně otázku?

Zeptejte se

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů