Pořádáte akci a hledáte kvalitního dodavatele technického zajištění? Rádi Vám pomůžeme a doladíme Vaši akci technicky k dokonalosti.

Zajistíme Vám profesionální technické vybavení na různé typy eventů, firemní akce a večírky, firemní párty, prezentace, konference, dny otevřených dveří aj.

Doučástí našich služeb je odborná obsluha.

Nabízíme pódia, zastřešená pódia, ozvučení a osvětlení, videoprojekce a další.

Využijte služeb týmu České umělecké agentury.

 

OZVUČENÍ

Chtějte kvalitu a chtějte dobrý zvuk!

Disponujeme ozvučovací technikou uznávaných a preferovaných značek (L-ACOUSTIC, RCF, QSC, SHURE, SENNHEISER, RADIAL, DENON…aj.) vhodnou pro všechny typy akcí.

Na velké akce pro stovky a tisíce lidí používáme především zvukové aparatury světové značky L-ACOUSTIC.

Více na www.ceskaumelecka.cz/ozvuceni

OSVĚTLENÍ

Správně umístěná světla jsou umění a zážitek. Námi dodaný světelný park jistě vytvoří příjemnou atmosféru na plesech či jiných společenských akcí a naopak vytvoříme bouřlivou a nezapomenutelnou show při dynamických firemních eventech, prezentacích, koncertech, městských slavnostech, aj.

Ať už potřebujete odbavit kompletní akci nebo jen nasvítit část programu, prostor apod., můžete se na nás obrátit.

Více na www.ceskaumelecka.cz/osvetleni

PÓDIA, TRIBUNY

Potřebujete pódium, molo či tribunu pro Vaši akci? Není to pro nás problém. Umíme připravit a sestavit takřka libovolnou velikost pódia či přehlídkového mola, ale stavíme i malá a velká zastřešená pódia. Naše pódia a konstrukce jsou zakoupeny od profesionálních výrobců a splňují požadované parametry a certifikace. Rádi Vám poradíme, která velikost je pro Vámi pořádanou akci nejvhodnější.

Samotné pódium je složeno s profesionálních protiskluzových desek Německého patentu NIVTEC (běžné rozměry: 2x1m, atypické rozměry: 0,5x1m, 0,5x2m, 1x1m…) a lze sestavit takřka libovolnou velikost pódií včetně atypických rozměrů (nejčastěji však: 3x4m, 6x4m, 8x6m, 10x8m, 12x10m…) s výškou (20-140cm). Díky šroubovitým nohám lze cca od 40-ti cm postavit pódium i na velmi nerovném povrchu.

Systém NIVTEC je profesionální systém dosahující nosnosti až 750kg, který se velmi snadno a rychle skládá a je téměř vyžadován všemi profesionálními umělci a kapelami.

Více na www.ceskaumelecka.cz/podia

GROUND SUPPORT, ZASTŘEŠENÁ PÓDIA

Nabízíme interiérové i exteriérové ground supporty.

Interiérové ground supporty využijete především pro zavěšení ozvučení, osvětlení, videoprojekcí, LED obrazovky či dekorací. Je ale možné vytvořit i samostatná preznetační místa pro veletrhy, prezentační plochy pro velké banery, vstupní brány, cílové brány při sportovních akcích apod.
Jedná se o nosné hliníkové trussy, které se dají skládat a kombinovat v nejrůznějších délkách a tvarech.

Exteriérové ground supporty se používají pro zastřešení venkovních pódií a využijete je především při koncertech, festivalech, promo akcích, městských oslavách apod.

Zastřešená pódia působí nejen dominantním dojmem a hlavně se jedná o ideální variantu proti nepřízni počasí, větrnostním podmínkám či dešti.

Dále je možné využít ground support jako velký stan ať už pro posezení, vybudování zázemí či prodejny pro catering a nebo jako speciální prostor pro firemní prezentaci.

Zastřešená pódia je nutno kotvit z důvodu bezpečnosti, proto při velkovních akcích používáme nosné kolíky do země, betonové kvádry či 600-1000l nádrže na vodu.

Více na www.ceskaumelecka.cz/podia

VIDEO – PROJEKCE, PREZENTACE, ZÁZNAM

Potřebujete odbavit konferenci? Představit váš nový projekt, produkt či filmový spot?
Potřebujete živě přenášet dění na pódiu?
Chcete, aby hosté na Vaší akci viděli ve všech místnostech, co se právě odehrává na pódiu?
Chcete vytvořit zajímavou scénu pomocí videoefektů nebo jinak ohromit hosty?

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, jsme Vám plně k dispozici.
Zajistíme Vám videoprojekci přesně podle Vašich představ a dle technických možností daného prostoru.

1) LED obrazovky


LED technologii jistě není třeba nijak extra představovat.

LED obrazovky se spojují až do největších rozměrů a jsou používány především na velkých akcích, kde není snadné použít klasické projektory či na místech, odkud promítání není možné.

Obrazovky je navíc vhodné používat při všech denních akcích, protože narozdíl od projektorů nejsou závislé na vysoké svítivosti.

Používáme buď stackované skládané komponenty pro velké LED obrazovky nebo přímo mobilní LED obrazovky na vozíku v místech, kde je vyžadována rychlá instalace nebo není možné stavět trussové konstrukce.

2) Plátno a projektor


Stále nejčastější variantou na většině typu akcí je promítání na plátno. Díky Full HD projektorům je navíc obraz dokonale ostrý a čistý i při pohledu zblízka. Využívá se různých typů projektorů i pláten a je možné využít přední i zadní videoprojekci podle možností prostoru a přání klienta.

3) TV Obrazovky na stojanech


Televize mohou samostatně prezentovat určitý produkt, spot či jiné video nebo mohou být vzájemně propojeny a rozmístěny do jednotlivých místností a přenášet například přednášku, kulturní program či jiné dění na pódiu. Rozhodně tak tak žádnému hostu neunikne, co se děje i ve vedlejší místnosti.

4) Kamerový přenos / záznam
Používáme několik typů kamer v závislosti na náročnosti dané akce. Kamery jsou vždy rozmístěné tak, abychom nabídli plnohodnotný zážitek i hostům, kteří nemohou sledovat program „z první řady.“ Samozřejmě nabízíme také možnost setříhání VIDEO záznamu z Vaší akce.
Kamerový přenos je vhodný například pro různé ankety, přehlídky, koncerty aj.

 

STANY A VYBAVENÍ

Nabízíme především profesionální nůžkové stany pro prezentace, doprovodný program či jako backstage pro kapelu a to včetně vnitřního vybavení – stoly, židle, režisérská křesla aj.

Pro venkovní akce zajišťujeme i velkokapacitní stany pro desítky či stovky lidí. Nejčastější rozměry jsou 8x12m – 8x30m, ale je možné postavit i mnohem větší stany.

OSTATNÍ

V rámci kompleního technického zajištění akce (FULL SERVICE) Vám rádi pomůžeme zajistit i ostatní technické vybavení – vysílačky, kabelové mosty, diesel agregáty, rozvaděče, zábrany, nášlapy, mobilní WC (toalety), vytápění a vyhřívače, registrační pásky, bannery, brending aj.

Většina akcí vyžaduje osobní přístup a rádi Vám připravíme nabídku „na míru.“
Inspiraci však můžete čerpat z našeho katalogu: CUA_TECHNICKE_ZAJISTENI.pdf